Huvikool 'Pńńsulind' logo
Tallinna mnt. 38, ArukŘla
Harjumaa 75201
tel: 60 70 286
fax: 60 70 601
huvikool@hot.ee
www.paasulind.ee
Teated
 
Uudiste arhiiv
 


VASTUV├ĽTT MUUSIKAOSAKONDA

Vastuv├Átukatsed muusikaosakonda toimuvad esmap├Ąeval, 30. mail 2016 kell 18.00 Aruk├╝la m├Áisas.
Lapsel palume ette valmistada ├╝ks laul.
J├Ąrjekorra v├Ąltimiseks palume eelnevalt registreerida end meiliaadressil huvikool@hotmail.com, v├Ái telefonil 50 28 183 (Malle Jaako)
NB! Kindlasti on vajalikud on lapse ja lapsevanema isikukoodid.

Meie ├Ápilased konkurssidel

Kristofer Vaiksaar (├Áp. Kaido Kodum├Ąe) saavutas Loode - Eesti regiooni kitarri├Ápilaste konkursil 11-12 aastaste vanusegrupis III koha.


Palju ├Ánne!

Kooli kodukord

ARUK´┐ŻLA HUVIALAKESKUSE P´┐Ż´┐ŻSULIND MUUSIKA´┐ŻPILASE MEELESPEA

* Kooli meeldiva milj´┐Ż´┐Ż huvides k´┐Żitun teistega nii, nagu tahan, et minuga k´┐Żitutakse.

* Teretan k´┐Żiki koolipere liikmeid ( ´┐Żpilased, ´┐Żpetajad ja teised t´┐Ż´┐Żtajad) nii koolimajas kui ka v´┐Żljaspool.

* ´┐Żpin ise ja ei h´┐Żiri kaas´┐Żpilaste ´┐Żppimist.

* Koolist puudumisest teatan oma eriala´┐Żpetajale esimesel v´┐Żimalusel. Pikemaajalisest puudumisest palun vanemal kirjalikult teatada.

* Arendan endas t´┐Żpsust. Ma ei hiline tundidesse.

* Ma ei tegele tunni ajal k´┐Żrvaliste asjadega, ei r´┐Ż´┐Żgi telefoniga ega v´┐Żlju ilma ´┐Żpetaja loata klassist.

* K´┐Żik t´┐Ż´┐Żvahendid ja ´┐Żpilasp´┐Żeviku v´┐Żtan alati kaasa, sest nende puudumine h´┐Żirib ´┐Żppet´┐Ż´┐Żd.

* ´┐Żpilasp´┐Żevikusse kirjutan oma kodused ´┐Żlesanded. Eriala´┐Żpetaja kirjutab p´┐Żevikusse ´┐Żj´┐Żrgmise erialatunni ´┐Żlesanded, hinded, hinnangu minu t´┐Ż´┐Żle ja olulise koolikorraldusliku informatsiooni.

* ´┐Żpetaja ei saa anda t´┐Żielikke teadmisi, kui ma ei valmistu tundideks. T´┐Żidan k´┐Żik kodused ´┐Żlesanded, harjutan pilli ja j´┐Żlgin t´┐Żhelepanelikult ´┐Żpetaja juhiseid.

* Riietun koolit´┐Ż´┐Żks sobivalt - puhtalt ja korralikult. Pidulikel puhkudel ja esinemisteks riietun pidulikult ja panen jalga sobivad jalan´┐Żud.

* ´┐Żleriided ja v´┐Żlisjalatsid j´┐Żtan garderoobi. Kasutan koolimajas vahetusjalatseid, millel ei ole must kummitald. Isiklikud asjad (telefon, rahakott jms) hoian enda juures.

* Kontserdil kuulan kaas´┐Żpilasi vaikselt. V´┐Żljun ja sisenen ainult aplausi ajal.

* Oma pilli, noote ja muid ´┐Żppevahendeid hoian hoolega.

* Olen hoolikas kooli ruumide ja varaga, sest tean, et k´┐Żigel on hind. Rikutud v´┐Żi l´┐Żhutud vara (ka pill) tuleb omal kulul parandada v´┐Żi h´┐Żvitada.

* K´┐Żigi oma murede, soovide, ettepanekute ja k´┐Żsimustega v´┐Żin alati p´┐Ż´┐Żrduda eriala´┐Żpetaja, aine´┐Żpetaja v´┐Żi kooli direktori poole.

2015/16 ├Á.a. t├Â├Âplaan

SEPTEMBER
02.09.15├Ľppeaasta avaaktus Raasikul
03.09.15├Ľppeaasta avaaktus Aruk├╝las
21.09.15Hoolekogu koosolek
29.09.15EMTA viiuli├Ápilaste kontsert Aruk├╝la m├Áisas (Anete Ainsaar ja Eva´┐ŻMaria Laas)

OKTOOBER
01.10.15Muusikap├Ąeva kontsert
02.10.15├Ľpetajate p├Ąeva t├╝histamine Aruk├╝la Rahvamajs
09.10.15Akordioni eriala ├Ápilaste kontsert
09.10.15Pillipiigade kontsert V├Ą├Ąna m├Áisas
14.10.15´┐Żp. G. Helilaid ´┐ŻRubeni viiuli´┐Żpilaste tehniline arvestus
14.10.15´┐Żpilaskontsert
15.10.15´┐Żpilaskontsert
20.10.15Asteroidide b´┐Żndi esinemine Raasiku Rahvamajas
S´┐Żgisvaheaeg 17. oktoober -25. oktoober 2015


NOVEMBER
17.11.15´┐Żp. K.Variku viiuli eriala ´┐Żpilaste tehniline arvestus
23.11.15Age Juurikas ´┐Żpilaste kontsert (EMTA)
24.11.15´┐Żp. T. Saaremi klaver eriala i´┐Żpilaste heliredelite arvestus
25.11.15Akordioni eriala ´┐Żpilaste heliredelite arvestus
26.11.15Kummardus ansamblile The Beatles Raasiku Rahvamajas (esinevad Raasiku ja Lagedi klaveri´┐Żpilased)


DETSEMBER
07.12.15´┐Żp. L. Melniku t´┐Żello eriala ´┐Żpilaste konstert
07.12.15´┐Żp. K.Kodum´┐Że kitarri eriala ´┐Żpilaste ja ´┐Żp. J. Trumpi kitarriringi kontsert
10.12.15´┐Żp.T. Lelle klaveri eriala ja L. Melniku t´┐Żello eriala ´┐Żpilaste kontsert
11.12.15Akordioni eriala ´┐Żpilaste arvestus
12.12.15Akordionistide j´┐Żuluhommik
12.12.15´┐Żp. V.V´┐Żli viiuli eriala ´┐Żpilaste kontsert Raasiku Rahvamajas
13.12.15Advendikontsert Aruk´┐Żla Rahvamajas (P´┐Ż´┐Żsulind ja Noortekoor)
14.12.15´┐Żp.N. Kostr´┐Żkina ja J. Otsa puhkpilli eriala ´┐Żpilaste kontsert
15.12.15´┐Żp. T. Saaremi ja D.Novitski klaveri eriala ´┐Żpilaste kontsert
16.12.15´┐Żp. K.Variku viiuli eriala ´┐Żpilaste kontsert
16.12.15J´┐Żulupidu Raasiku Rahvamajas
17.12.15Ettevalmistusklassi ja kandleringi kontsert
19.12.15´┐Żp. G. Helilaid ´┐ŻRubeni viiuli eriala ´┐Żpilaste kontsert

JAANUAR
10.01.16HKO harjutusp´┐Żev Tallinnas
21.01.16Klaveri eriala ´┐Żpilaste tehniline arv Raasikul
31.01.16Pillipiigade proov Viimsi MK-s

VEEBRUAR
12.02.16Asteroidide b´┐Żndi esinemine Aruk´┐Żla P´┐Żhikoolis
13.02.16S´┐Żmfooniaorkestrite Liidu 10 aastap´┐Żeva t´┐Żhistamine Estonia Kontserdisaalis (HKO ja Pillipiigad)
16.02.16Akordioni eriala ´┐Żpilaste konkursi kavade ettem´┐Żngimine
26.02.16´┐Żp. G Helilaid- Rubeni viiuli eriala I- II kl ´┐Żpilaste kontsert
27.02.16Loode- Eesti regiooni kitarri eriala ´┐Żpilaste konkurss Saue MK

M´┐ŻRTS
02.03.16´┐Żp. G. Heliaid Rubeni viiuli eriala ´┐Żpilaste kontert
05.03.16Loode- Eesti regiooni akordioni eriala ´┐Żpilaste konkurss Viimsi MK
05.03.16Loode- Eesti regiooni viiuli eriala ´┐Żpilaste konkurss Kiili KK
06.03.16Teeme koos! (Ansamblite kontsert VHK-s)
07.03.16Kontsert Koeru Muusikakoolsi
13.03.16Pillipiigade proov
10.03.16Klaveri´┐Żpilaste koolisisene konkurss Aruk´┐Żlas
14.03.16Tsello eriala ´┐Żpilaste kontsert
14.03.16Puhkpilli eriala ´┐Żpilaste kontsert
17.03.16´┐Żpilaskontsert

APRILL
02.04.16Loode- Eesti regiooni puupuhkpilli eriala ´┐Żpilaste konkurss Rae HK
06.04.16´┐Żp. G Helilaid Rubeni viiuli´┐Żpilaste tehnil arv.
09.04.16Loode- Eesti regiooni vaskpuhkpilli eriala ├Ápilaste konkurss Tabasalu MK
17.04.16Pillipiigade proov Tallinnas
23.04.16├Ľp. G Helilaid Rubeni viiuli├Ápilaste kontsert
24.04.16Raasiku filiaali 15. aastap├Ąeva juubel
28.04.16VII kl solfed´┐Żo l├Ápueksam Aruk├╝las

MAI
03.05.16IV kl. solfed┼żo ├╝leminekueksam Raasikul
04.05.16IV kl. solfed┼żo ├╝leminekueksam Aruk├╝las
06.05.16VII kl. eriala l├Ápueksam Aruk├╝las
16.05.16Kitarri├Ápilaste kontsert
17.05.16Klaveri├Ápilaste kontsert
19.05.16T┼íello- ja klaveri├Ápilaste kontsert
20.05.16L├Ápetajate l├Ápuaktus
23.05.16Puhkpilli├Ápilaste kontsert
26.05.16Viiuli├Ápilaste kontsert
27.05.16Kooliaasta l├Ápuaktus Aruk├╝las


R├╝hmatunnid Raasikul

Esmasp´┐Żev ´┐Żp. Piret Sternhof
12.00-12.45ettevalmistusklass
13.15-14.00II klass
14.05-14.50I klass
16.20-17.05III klass
17.05-17.50kandlering

Teisip´┐Żev ´┐Żp. Age Imala
13.15-14.00V klass
14.00-14.45muusikalugu
14.45-15.30VI ´┐ŻVII klass
15.30-16.15IV klass

Kolmap´┐Żev ´┐Żp. Piret Sternhof
14.05-14.50ettevalmistusklass
14.50-15.35II klass
15.35-16.20III klass
16.20-16.50I klass
17.05-17.50kandlering

Neljap´┐Żev ´┐Żp. Age Imala
16.45-16.30IV - V klass
16.30-17.15VI - VII klass


├Ľp. Juhan Trump on R. P´┐Żtsi Koolimuusika Fondi 2015 aasta helilooja preemia laureaat

Riho P´┐Żtsi Koolimuusika Fondi 2015 aasta helilooja laureaaditiitel omistati meie kooli muusikaloo ´┐Żpetajale Juhan Trump`ile

Juhan Trump on andnud eesti lastelaulu arendamisse olulise panuse. Tema esimesed laulud j´┐Żudsid avalikkuseni 1989. aastal. Alates 2004 aastast on ilmunud mitmed autorilaulude kogumikud ja CD-d: ´┐Ż´┐Żine laul´┐Ż (2004), "Hooli ja hoia" (2011), ´┐ŻV´┐Żike laul s´┐Żbrale´┐Ż (2012). Juhan Trumbi laule leiame muusika´┐Żpikutes, sageli k´┐Żlavad need ´┐Żleriigilistel solistide, ansamblite ja kooride konkurssidel.Tema ´┐ŻHoolimise laul´┐Ż k´┐Żlas 2013.aastal Harjumaa laulupeol ´┐Żhendkooride esituses. Juhan Trump on loonud ka fl´┐Ż´┐Żdipalade kogumiku "Piparkoogimaja", mis ilmus 2007. aastal.

Laureaaditunnistusega kaasneb ehtekunstnik Jaan P´┐Żrna kujundatud h´┐Żbem´┐Żrk ning stipendium.

Palju ´┐Żnne!

R├╝hmatunnid Aruk├╝las

ETTEVALMISTUSKLASS
A r´┐Żhm ´┐Żp. Piret Sternhof
teisip´┐Żeval 12.30-13.15
neljap´┐Żeval 12.30-13.15

B r´┐Żhm ´┐Żp. Piret Sternhof
teisip´┐Żeval 12.30-13.15
neljap´┐Żeval 13.15-14.00

SOLDEF´┐ŻO
I A klass ´┐Żp. Piret Sternhof
teisip´┐Żeval 15.15-16.00
neljap´┐Żeval 15.30-16.15

I B klass ´┐Żp. Piret Sternhof
teisip´┐Żeval 14.30-15.15
neljap´┐Żeval 14.45-15.30

II A klass ´┐Żp. Mae Trump
esmasp´┐Żeval 14.30 -15.15
kolmap´┐Żeval 14.30 -15.15

II B klass ´┐Żp. Mae Trump
teisip´┐Żeval 14.30-15 15
reedel 13.45 -14 30

III A klass ´┐Żp. Mae Trump
esmasp´┐Żeval 15.15-16.00
kolmap´┐Żeval 15.15-16.00

III B klass ´┐Żp. Mae Trump
teisip´┐Żeval 15 15-16.00
reedel 15.15-16.00

IV klass ´┐Żp. Mae Trump
esmasp´┐Żeval 16.15-17.00
kolmap´┐Żeval 16.15-17.00

VA klass ´┐Żp. Mae Trump
esmasp´┐Żeval 17.00-17.45
reedel 14.30-15.15

VB klass ´┐Żp. Mae Trump
teisip´┐Żeval 16.15-17.00
reedel 14.30-15.15

VI klass ´┐Żp. Mae Trump
esmasp´┐Żeval 17.45-18.30
kolmap´┐Żeval 17.45-18.30

VII klass ´┐Żp. Mae Trump
teisp´┐Żeval 17.00-17.45
reede 16.15-17.00

MUUSIKALUGU ´┐Żp. Juhan Trump
Reedel
IV klass 14.30-15.15
V klass 15.15-16.00
VI klass 16.15-17.00
VII klass 17.00-17.45

KANDLERING ´┐Żp. Piret Sternhof
teisip´┐Żeval kell 13.30 - 14.15 Aruk´┐Żla m´┐Żisas


Katariina Leben
Tui Tuul Sikk
Kristin Vilgota
Lola Marii Tammaru

KANDLERING KULLAKANDLED ´┐Żp. Piret Sternhof
teisip´┐Żeval kell 16.15 - 17.00 Aruk´┐Żla m´┐Żisas


Aveli Aavik
Karoliina Eliise Tammaru
Anne Mai Adamberg
Kaisa Kairiin P´┐Żrila
Maria Baidak

N´┐ŻITERING ´┐Żp. Piia Otti ja An´┐Żella Veelmaa
Aruk´┐Żla lasteaia Rukkilill muusikatoas


teisip´┐Żeval 17.30 - 19.00 III klass ja vanemad lapsed
kolmap´┐Żeval 17.30 - 19.00 I ja II klassi lapsed

KUNSTIRING ´┐Żp. ´┐Żlo Udum´┐Że - kunstiklassis

kolmap´┐Żeval ja reedel 14.00-18.00

KITARRIRING ´┐Żp. Juhan Trump, Aruk´┐Żla P´┐Żhikooli b´┐Żndiruumis

Kolmap´┐Żeval 17.00-17.45

├Ľppeaasta avaaktus Raasikul 02. sept. 2015 kell 18.00
├Ľppeaasta avaaktus Aruk├╝las 03. sept 2015 kell 18.00

Info telefonil 5028183

VASTUV´┐ŻTT 2015

Uute ´┐Żpilaste vastuv´┐Żtt ettevalmistusklassi toimub teisip´┐Żeval, 2. juunil kell 18.00 Aruk´┐Żla m´┐Żisas.

Palume ettevalmistada ´┐Żks lastelaul.

Avaldust saab esitada kohapeal. Kindlasti vajalik lapse ja lapsevanema isikukood.




´┐Żpilased konkurssidel
´┐ŻKlaver saatepillina´┐Ż Kuusalu Kunstide koolis

Diplom muusikalise mitmekesisuse eest Liis ´┐Żunpuu ´┐Żp. Reet Filippov
Diplom v´┐Żga hea koost´┐Ż´┐Ż eest Berta Pajo ´┐Żp. Reet Filippov

Andreas Eerik, Anneli Torim, ´┐Żp. Valentina V´┐Żli,

Kadi Katarina Kink, Britta Urva, Liis ´┐Żunapuu, Nele Otsalt, ´┐Żp. Age Imala

´┐ŻNNITLEME!



Loode- Eesti regiooni keelpilli´┐Żpilaste konkurss 2015

Meie kooli esindasid

Viiuli´┐Żpilased

Sasika Vainsalu I kl. ´┐Żp. Glaire Helilaid -Ruben

Elliisabet Roosma II kl. ´┐Żp. Katrin H´┐Żlpus

T´┐Żello´┐Żpilased

Diana Maria Purga I kl. Diplom ´┐Żp. Ljudmilla Melnik

Ringo Araratjan I kl. III koht ´┐Żp. Ljudmilla Melnik

Mairo Trump IV kl. III koht ´┐Żp. Ljudmilla Melnik

Kontsertmeister Mae Trump

´┐ŻNNITLEME !



Loode-Eesti puupuhkpillide piirkondlikul konkursil saavutas
Marianne Laura Saar (plokkfl´┐Ż´┐Żt) III vanuser´┐Żhmas I koha

II vanuser´┐Żhmas osalesid
Iris Johanna Kreen (fl´┐Ż´┐Żt) ja Nele ´┐Żts (fl´┐Ż´┐Żt)

´┐Żpetaja Natalia Kostr´┐Żkina, kontsertmeister Darja Novitsi

Loode -Eesti vaskpuhkpillide piirkondlikul konkursil saavutas
P´┐Żrtel Lahtvee (trompet) III vanuser´┐Żhmas III koha
´┐Żpetaja Joel Ots, kontsertmeister Darja Novitski

PALJU ´┐ŻNNE !



2014/15 ´┐Ż.a. t´┐Ż´┐Żplaan
Kevadvaheaeg 14.m´┐Żrts-22 m´┐Żrts 2015
26.03.15Akordioni eriala ´┐Żpilaste heliredelite arv.

APRILL
01.04.15´┐Żp. G. Helilaid ´┐ŻRubeni viiuli´┐Żpilaste kontsert
08.04.15Loode- Eesti regiooni akordioni eriala ´┐Żpilaste festival Aruk´┐Żla HK
11.04.15Loode- Eesti regiooni kitarri eriala ´┐Żpilaste konkurss Viimsi MK
15.04.15Loode- Eesti regiooni viiuli ja t´┐Żello eriala ´┐Żpilaste konkurss Keila MK
15.04.15IV kl. akordioni ja VII kl. klaveri eriala proovieksam
16.04.15Klaver saatepillina Kuusalu MK
30.04.15VII kl. solfed´┐Żo l´┐Żpueksam Aruk´┐Żlas

MAI
R 1.maiKevadp´┐Żha
L 2.mai
P 3.maiOrkestri proov p´┐Żhikoolis kell 15.20
E 4.maiL´┐Żpetajate kontsert Kehras
T 5.maiKitarri´┐Żpilaste kontsert kell 18.00
Darja eksamikava kontsert
K 6.maiIV kl. solfed´┐Żo ´┐Żleminekueksam Aruk´┐Żlas
IV ja VII eriala proovieksam- kontsert lastevanematele Raasikul 18.00
VII kl. eksamikavade kontsert Aruk´┐Żlas 18.00
N 7.maiIV kl. solfed´┐Żo ´┐Żleminekueksam Raasikul kell 14.00
I-III kl. akordioni eriala ´┐Żpilaste arvestus
Ettevalmistusklassi kevadkontsert kell 18.00
R 8.maiVII kl eriala eksam Aruk´┐Żlas kell 11.15
L 9.maiRaasiku viiuldajate kontsert kell 12.00
P 10.maiOrkestri proov p´┐Żhikoolis kell 15.20
E 11.maiIV kl. eriala eksam Natali, Kaido, Eve kell 16.30
Muusikaringide kevadkontsert lasteaias kell 17.30
T 12.maiSegakoori kontsert kell 19.00 m´┐Żisas
K 13.maiIV kl. ja VII kl eriala eksamid Raasikul
N 14.maiP´┐Żhikooli kevadkontsert kell 19.00
R 15.mai
L 16.maiL´┐Żpetajate l´┐Żpuaktus kell 12.00
P 17.mai
E 18.maiIV kl. eriala eksam Katrin, Ljuda
Puhkpilli´┐Żpilaste kontsert kell 18.00
T 19.maiN´┐Żiteringi etendus
K 20.mai´┐Żp. Glaire VI kl.´┐Żpilaste arvestus
N 21.mai
R 22.maiKanneldajate kontsert
L 23.mai
P 24.mai
E 25.mai
T 26.maiV-VI kl akordioni eriala ´┐Żpilaste arvestus
K 27.maiL´┐Żpuaktus ???
N 28.maiL´┐Żpuaktus ???
R 29.maiL´┐Żpuaktus ???
L 30.mai
P 31.mai

JUUNI
Suvevaheaeg 4. juuni-31. august 2015
05.-07.06.15V´┐Żru akordionimuusika p´┐Żevad

AUGUST
03.-12.08.15viiuldajd folkansambli Pillipiigad koosseisus folkfestivalil Ohridis (Makedoonia)




R´┐Żhmatunnid Raasikul
Solfed´┐Żo ´┐Żp. Piret Sternhof
ESMASP´┐ŻEV
12.30-13.15ettevalmistusklass
13.15-14.00I kl.
14.15-15.00II kl.
15.00-15.45III kl.
KOLMAP´┐ŻEV
13.15-14.00ettevalmistusklass
14.15-15.00I kl.
15.00-15.45II kl.
15.45-16.30III kl.
Kandlering
kolmap´┐Żeval16.30-17.15

Solfed´┐Żo ´┐Żp. Age Imala
TEISIP´┐ŻEV
14.15-15.00 IV kl.
15.00-15.45V kl.
15.45-16.30VI ja VII kl.
NELJAP´┐ŻEV
14.15-15.00IV kl
15.00-15.45V kl.
15.45-16.30muusikalugu
16.30-17.15VI ´┐ŻVII kl.



R´┐Żhmatunnid Aruk´┐Żlas
V´┐ŻIKELASTE MUUSIKARINGID ´┐Żp. Piret Sternhof
(tunnid toimuvad Aruk´┐Żla lasteaias Rukkilill)
ESMASP´┐ŻEV
16.15-17.00 5-6 a.(Kullerkupp)
17.05-17.50 6-7 a.(V´┐Żilill ja Karikakar)
TEISIP´┐ŻEV
16.15-17.00 6-7 a. (´┐Żlane ja Karikakar)
NELJAP´┐ŻEV
16.30-17.15 4-5 a. (Sinilill ja Meelespea)


´┐Żp. Piret Sternhofi solfed´┐Żo tunnid
TEISIP´┐ŻEV
14.30-15.15 I kl.
15.15-16.00 II A kl.
NELJAP´┐ŻEV
12.30-13.15 ettevalmistusklass A-r´┐Żhm
13.30-14.15 I A kl.
14.30-15.15 II B kl.
15.15-16.00 II A kl.
REEDE
12.30-13.15 ettevalmistusklass B-r´┐Żhm
13.30-14.15 I B kl.
14.30-15.15 Kandlering


MUUSIKALUGU ´┐Żp. Juhan Trump
Esmasp´┐Żeval
14.30-15.15 IV kl 1.r´┐Żhm
15.15-16.00 IV kl 2.r´┐Żhm
16.15-17.00 V kl
17.00-17.45 VI kl.
17.45-18.30 VII kl.


SOLFED´┐ŻO ´┐Żp. Mae Trump
ESMASP´┐ŻEV
14.30-15.15IV A kl.
15.15-16.00IV B kl.
16.15-17.00III kl.
17.00-17.45VII kl.
17.45-18.30V B kl.
TEISIP´┐ŻEV
15.15-16.00IV C kl.
16.15-17.00V A kl.
17.00-18.30VI kl.
KOLMAP´┐ŻEV
14.30-15.15V A kl.
15.15-16.00IV A kl.
16.15-17.00IV B kl.
17.00-17.45VII kl.
17.45-18.30V B kl.
NELJAP´┐ŻEV
15.15-16.00IV C kl.
16.15-17.00III kl.

KUNSTIRING ´┐Żp. ´┐Żlo Udum´┐Że
Kolmap´┐Żeval ja reedel 14.00-18.00 kunstiklassis

N´┐ŻITERING ´┐Żp. Piia Otti ja Anzella Veelmaa
Teisip´┐Żeval ja neljap´┐Żeval 17.30-19.00 Aruk´┐Żla lasteaia muusikatoas.





2014/15 ´┐Ż.a. ´┐Żppetasud
Raasiku Vallavolikogu 14.01.2014 m´┐Ż´┐Żrus nr. 2
Kehtestada Aruk´┐Żla Huvialakeskuse P´┐Ż´┐Żsulind ´┐Żppetasu suurused ´┐Żhes kalendrikuus j´┐Żrgmiselt:

Muusikaosakond:
pillierialade p´┐Żhi´┐Żpe -30 eurot
pillierialade huvi´┐Żpe -25 eurot
ettevalmistusklass koos ´┐Żhe pillitunniga n´┐Żdalas -25 eurot
ettevalmistusklass -15 eurot

Ringid:
ringitunnid sagedusega 2 korda n´┐Żdalas -12 eurot
ringitunnid sagedusega 1 kord n´┐Żdalas (v´┐Żikelaste muusikaringid)- 6 eurot

Kehtestada pillide laenutuse tasuks 2 eurot kalendrikuus


2014/15 avaaktused
´┐Żppeaasta avaaktus Aruk´┐Żlas toimub kolmap´┐Żeval, 3. septembril kell 18.00

´┐Żppeaasta avaaktus Raasikul toimub neljap´┐Żeval, 4. septembril kell 18.00
SEPTEMBER
03.09.14´┐Żppeaasta avaaktus Aruk´┐Żlas
04.09.14´┐Żppeaasta avaaktus Raasikul

OKTOOBER
03.10.14´┐Żpetajate p´┐Żeva t´┐Żhistamine Vallamajas
07 10.14Akordioni eriala ´┐Żpilaste kontsert
11.10.14Raasiku viiuli´┐Żplased esinevad Raasiku kirikus
15.10.14´┐Żpilaskontsert
16.10.14´┐Żpilaskontsert
17.10.14´┐Żp. G. Helilaid ´┐ŻRubeni viiuli´┐Żpilaste tehniline arv.
17.10.14Fl´┐Ż´┐Żdi´┐Żpilased esinevad kontserdil Kaljo West 90 (Otsa koolis)
17.10.14Raasiku filiaali klaveri´┐Żpilased esinevad Raasiku P´┐Żhikoolis
20-21.10.14HKO harjutuslaager Keila MK-s
23-24.10.14HNPO harjutuslaager Saue MK-s
23.10.14J´┐Żuluetenduse proov

S´┐Żgisvaheaeg 18. oktoober -26. oktoober 2014


NOVEMBER
01.11.14Vaskpuhkpilliansambel esineb Aruk´┐Żla kergliiklustee avamisel
16.11.14´┐Żuluetenduse proov
17.11.14Klaveri eriala ´┐Żpilaste tehniline arv. (´┐Żp. T. Lell)
21.11.14Tallinna Muusikakooli viiuli´┐Żpilaste kontsert
25.11.14Akordionistide kontsert
27.11.14Akordioni eriala ´┐Żpilaste tehniline arv.
26.11.14Klaveri eriala ´┐Żpilaste tehniline arv. (´┐Żp. T. Saarem)
30.11.14J´┐Żuluetenduse proov Aruk´┐Żla P´┐Żhikoolis

DETSEMBER
03.12.14´┐Żp. G. Helilaid ´┐ŻRubeni viiuli´┐Żpilaste kontsert
03.12.14Raasiku filiaali klaveri´┐Żpilaste tehnil arv.
07.12.14Raasiku filiaali viiuli´┐Żpilaste kontsert Raasiku rahvamajas
07.12.14J´┐Żuluetenduse proov Aruk´┐Żla P´┐Żhikoolis
08.12.14Klaveri eriala ´┐Żpilaste kontsert (´┐Żp. T Lell ja T. Saarem)
09.12.14Kitarri eriala ´┐Żpilaste kontser (´┐Żp. K. Kodum´┐Że)
10.12.14´┐Żp. K. H´┐Żlpuse viiuli ja ´┐Żp. L. Melniku t´┐Żello eriala ´┐Żpilaste kontsert
11.12.14Akordioni eriala ´┐Żpilaste palade arvestus
12.12.14Lugu kahest ajalehepoisist - j´┐Żuluetendus Aruk´┐Żla P´┐Żhikoolis ´┐Żp. J. Trump
13.12.14Akordionistide j´┐Żuluhommik (´┐Żp. E. Vendt)
14.12.14V´┐Żikelaste muusikaringide j´┐Żulukontserdid (´┐Żp. P. Sternhof)
14.12.14Vanamuusikaprojekt (Noortekoor ´┐Żp. A. Imala, huvikooli ´┐Żpilased ´┐Żp. N. Kostr´┐Żkina)
15.12.14Raasiku filiaali klaveri´┐Żpilaste kontsert
15.12.14Raasiku filiaali j´┐Żulupidu
15.12.14Puhkpilli eriala ´┐Żpilaste kontsert (´┐Żp. N. Kostr´┐Żkina ja J. Ots)
15.12.14Lugu kahest ajalehepoisist ´┐Żteine etendus Aruk´┐Żla P´┐Żhikoolis ´┐Żp. J. Trump

J´┐Żuluvaheaeg 20. detsember 2014 - 4. jaanuar 2015



Vastuv´┐Żtt 2014

Vastuv´┐Żtukatsed Aruk´┐Żlas 3. juunil 2014 kell 18.00-19.00

Kooli juubel

P´┐Ż´┐ŻSULIND 25
Juubelikontsert ´┐Żpilastele toimub kolmap´┐Żeval, 12. m´┐Żrtsil kell 18.00 Aruk´┐Żla m´┐Żisas.
Pidulik aktus kooli vilistlastele ja k´┐Żlalistele toimub laup´┐Żeval, 15. m´┐Żrtsil kell 16.00 Aruk´┐Żla m´┐Żisas.
Aastap´┐Żevaks on valminud juubeliraamat, mis sisaldab CD plaati ´┐Żpilaste salvestustega.

Kooli juubel

NOVEMBER
13.11 13´┐Żp. T. Lelle klaveri´┐Żpilaste tehniline arv.
20.11.13Klaveri eriala ´┐Żpilaste et´┐Ż´┐Żdide m´┐Żngimine (´┐Żp. T. Lell)
26.11.13Akordionistide tehniline arv.
27.11.13EML 20 Kontsert J´┐Żel´┐Żhtme Muusikakooliga
28.11.13Akordionistide tehniline arv.
28.11.13´┐Żp. T. Saaremi klaveri´┐Żpilaste tehniline arv.

DETSEMBER
03.12.13A.Oit 85
04.12.13Aruk´┐Żla Hk ja Rae HK klaveri eriala ´┐Żpilaste et´┐Ż´┐Żdide konkurss Raasikul
08.12.13Advendikontsert Rahvamajas
08.12.13Raasku filiaali viiuli´┐Żpilaste kontsert
09.12.13Puhkpilli eriala ´┐Żpilaste kontsert
10.12.13Kitarri eriala ´┐Żpilaste kontsert
11.12.13Akordionistide II veerandi palade arvstus
11.12.13Klaveri eriala ´┐Żpilaste kontsert
13.12.13Keelpilli eriala ´┐Żpilaste kontsert (´┐Żp.G. Helilaid-Ruben)
14.12.13Akordionistide j´┐Żuluhommik
15.12.13V´┐Żikelaste muusikaringi ´┐Żpilaste j´┐Żulukontsertdid
15.12.13Keelpilli eriala ´┐Żpilaste kontsert (´┐Żp. K. H´┐Żlpus ja L. Melnik)
16.12.13J´┐Żulupidu Raasiku filiaalis

JAANUAR
15.01.14Raasiku filiaali klaveri´┐Żpilaste heliredelite arvestus
16.01.14Kontsert P´┐Żhikooli saalis- Pilvel´┐Żhkujad 5
18.01.14HNPO harjutuslaager Sauel (fl´┐Ż´┐Żdi´┐Żpilased)

VEEBRUAR
01.02.14Fl´┐Ż´┐Żdilaup´┐Żev EMTA-s
05.02.14Akordioni eriala ´┐Żplaste konkursi kavade ettem´┐Żngimine
13.02.14´┐Żpilaskontsert
14.02.14´┐Żp. Glaire Helilaid-Rubeni viiuli´┐Żpilaste kontsert
15.02.14Akordionistide konkurss Viimsi MK

M´┐ŻRTS
01.03.04Viiuldajate konkurss Kiili MK
04.03.14T´┐Żellistide konkurss N´┐Żmme MK
05.03.14´┐Żpilaskontsert
15.03.14P´┐Ż´┐Żsulinnu kooli 25.juubel Aruk´┐Żla m´┐Żisas
17.03.14Parim noor instrumentalist vabariikliku konkursi l´┐Żppvoorud EMTA-s
20-22.03.14HKO harjutuslaager
29.-30.03.14Aruk´┐Żla ´┐ŻV´┐Żru akordionistide proovid ja kontsert Aruk´┐Żlas

APRILL
03.04.14Klaver saatepillina Kuusalu MK
05.04.14Vaskpuhkpilli ´┐Żpilast Loode- Eesti piirkonna konkurss Tabasalu MK
08.04.14´┐Żp. G. Helilaid ´┐ŻRubeni ´┐Żpilaste tehniline arvestus
08.04.14VII klassi solfed´┐Żo proovieksam Aruk´┐Żlas
09.10.04.14Akordioni eriala ´┐Żpilaste tehnilinie arvestus
09.04.14´┐Żp. T. Lelle ´┐Żpilaste tehniline arvestus
12.04.14Puupuhkpilli ´┐Żpilast Loode- Eesti piirkonna konkurss Saue MK
14.04.14´┐Żpilaskontset Raasiku Rahvamajas
23 04.14Akordioni eriala VII kl. ´┐Żpilaste eriala proovieksam
25.04 14´┐Żp. T. Saaremi ´┐Żpilaste kontsert Lagedil
29.04.14Akordioni eriala ´┐Żpilaste kontsert Aruk´┐Żla Rahvamajas
30.04.14Klaveri eriala VII kl. proovieksam ja ´┐Żp. T Saaremi ´┐Żpilaste tehniline arvestus

MAI
06.05.14VII kl. solfedzo l´┐Żpueksam
07.05.14Akordioni eriala ´┐Żpilaste I-III kl. palade arvestus
07.05.14VII ja IV kl. klaveri eriala proovieksam Raasikul
08.05.14VII kl. viiuli eriala l´┐Żpueksam Raasikul
10.05.14VII kl. eriala l´┐Żpueksam Aruk´┐Żlas
13.05.14IV kl.solfed´┐Żo ´┐Żleminekueksam Aruk´┐Żlas ja Raasikul
14.05.14L´┐Żpetajate kontsert lastevanematele
17.05.14Muusikaringi ´┐Żpilaste kevadkontserdid
19.05.14Klaveri eriala ´┐Żpilaste kontsert
19.05.14Vaskpuhkpilli eriala ´┐Żpilaste kontsert
20.0514Kitarri eriala ´┐Żpilaste kontsert
21.05.14IV kl. eriala ´┐Żleminekueksam Aruk´┐Żlas ja Raasikul
21.05.14´┐Żp. K. H´┐Żlpuse ja L. Melniku ´┐Żpilaste kontsert
22.05.14Puupuhkpilli eriala ´┐Żpilaste kontsert
23.05.14´┐Żp. G. Helilaid ´┐ŻRubeni ´┐Żpilaste kontsert
24.05.14L´┐Żpetajate l´┐Żpuaktus Aruk´┐Żlas kell 14.00
27.05.14Kooliaasta l´┐Żpuaktus Raasikul
29.05.14Kooliaasta l´┐Żpuaktus Aruk´┐Żlas

JUUNI ´┐Ż JUULI -AUGUST
01.06.14N´┐Żiteringi etendus Rahvamajas kell 14.00
03.06.14Vastuv´┐Żtukatsed Aruk´┐Żlas kell 18.00-19.00
09-10.06.14Akordionistide harjutuslaager Aruk´┐Żlas
09-11.06.14N´┐Żitering kooliteatrite laagris Raplamaal
23.-26.07.14akordionistide suvelaager P´┐Żrnus


13/14 tunniplaanid

ETTEVALMISTUSKLASS ´┐Żp. Piret Sternhof
Esmasp´┐Żeval ja kolmap´┐Żeval 13.00-13.45

SOLFED´┐ŻO
I klass A r´┐Żhm ´┐Żp. Piret Sternhof
Esmasp´┐Żeval ja kolmap´┐Żeval 13.45-14.30
I klass B r´┐Żhm ´┐Żp. Piret Sternhof
Esmasp´┐Żeval ja kolmap´┐Żeval 14.30-15.15
II klass ´┐Żp. Mae Trump
Esmasp´┐Żeval ja kolmap´┐Żeval 14.30-15.15
III klass A r´┐Żhm ´┐Żp. Mae Trump
Esmasp´┐Żeval ja kolmap´┐Żeval 15.15-16.00
III klass B r´┐Żhm ´┐Żp. Mae Trump
Teisip´┐Żeval ja neljap´┐Żeval 15.15-16.00
IV klass A r´┐Żhm ´┐Żp. Mae Trump
Teisip´┐Żeval ja neljap´┐Żeval 14.30-15.15
IV klass B r´┐Żhm ´┐Żp. Mae Trump
Esmasp´┐Żeval ja kolmap´┐Żeval 16.15-17.00
V klass ´┐Żp. Mae Trump
Teisip´┐Żeval ja neljap´┐Żeval 16.15-17.00
VI klass ´┐Żp. Mae Trump
Esmasp´┐Żeval 17.45-18.30 ja kolmap´┐Żeval 17.00-17.45
VII klass A r´┐Żhm ´┐Żp. Mae Trump
Esmasp´┐Żeval ja neljap´┐Żeval 17.00-17.45
VII klass B r´┐Żhm ´┐Żp. Mae Trump
Teisip´┐Żeval ja neljap´┐Żeval 17.00-17.45

MUUSIKALUGU ´┐Żp. Juhan Trump
Reedel
VI klass 14.30-15.15
IV klass 15.15-16.00
VII klass 16.15-17.00
V klass 17.00-17.45

KUNSTIRING ´┐Żp. ´┐Żlo Udum´┐Że
Kolmap´┐Żeval ja reedel
14.00-15.45
16.00-17.45

N´┐ŻITERING ´┐Żp. Piia Otti ja An´┐Żella Veelmaa
Aruk´┐Żla lasteaia muusikatoas
Neljap´┐Żeval 17.30


´┐Żppeaasta AVAAKTUS ARUK´┐ŻLAS toimub teisip´┐Żeval, 3. septembril kell 18.00

´┐Żppeaasta AVAAKTUS RAASIKUL toimub neljap´┐Żeval, 5. septembril kell 17.30

Info telefonil 50 28 183

Vastuv´┐Żtukatsed Raasikul

Lapsevanematel palume v´┐Żtta ´┐Żhendust meiliaadressil huvikool@hotmail.com v´┐Żi telefonil 50 28 183 (Malle Jaako)

Vastuv´┐Żtukatsed Aruk´┐Żlas

NB! Katsetele ootame 2013.a s´┐Żgisel p´┐Żhikooli esimesse klassi minevaid lapsi.
Vastuv´┐Żtukatsed attevalmistusklassi astujaile toimuvad Aruk´┐Żla m´┐Żisas kolmap´┐Żeval, 5. juunil kell 18.00-19.00
Palume ette valmistada ´┐Żks laul.

Puhkpilli´┐Żpilased konkursi Parim noor instrumentalist 2013 l´┐Żppvoorus

P´┐Żrtel Lahtvee I vanuser´┐Żhm trompet, ´┐Żp.Joel Ots,
Kontsertmeister Mari´┐ŻLiis Jutta
P´┐Żrtel Lahtvee sai omas vanusegrupis diplomi

Marianne Laura Saar II vanuser´┐Żhm plokkfl´┐Ż´┐Żt, ´┐Żp. Natalia Kostr´┐Żkina,
kontsertmeister Mari´┐ŻLiis Jutta

Loode ´┐Ż Eesti piirkondlikus eelvoorus osales
Iris Johanna Kreen ´┐Ż fl´┐Ż´┐Żt, I vanuser´┐Żhm ´┐Żp.Natalia Kostr´┐Żkina
Kontsertmeister Mari´┐ŻLiis Jutta

Loode-Eesti akordionistide festival Aruk´┐Żlas 15.03.2013

Osalesid ´┐Żpilased Loksa MK, Keila MK, Kose ML, Saue MK, Haapsalu MK, Tabasalu MK, Kehra KK, J´┐Żel´┐Żhtme KK ja Aruk´┐Żla Huvialakeskusest
Meie koolist osales 14 ´┐Żpilast ja z´┐Żrii poolt t´┐Żsteti esile:

J´┐Żel´┐Żhtme MKK ja Aruk´┐Żla HK I-III kl. ansambel
(t´┐Żellodel Mairo Trump II kl. ja Artur Sepp II kl.)
´┐Ż´┐Żrii kiituskiri hea tangotunnestuse eest

Tairi Anet P´┐Ż´┐Ż I kl. Aruk´┐Żla HK, ´┐Żp. Eve Vendt
´┐Ż´┐Żrii kiituskiri kaasaegse loo parima esituse eest

Denis Vilianskyi II kl. Aruk´┐Żla HK ´┐ŻRaasiku fil. ´┐Żp. Eve Vendt
´┐Ż´┐Żrii kiituskiri kaasaegsete m´┐Żnguv´┐Żtete osava kasutamise eest

Kristiina P´┐Ż´┐Ż V kl. Aruk´┐Żla HK, ´┐Żp. Eve Vendt
´┐Ż´┐Żrii kiituskiri musikaalse esituse eest

Loode-Eesti keelpilli´┐Żpilaste piirkondlik konkurss Kiilis 18. aprill ja Kuusalus 12 aprill

Hanna Laura Leesme ´┐Ż viiul V klass vanem vanuser´┐Żhm
´┐Żp. Glaire Helilaid-Ruben, kontsertmeister Elina Seegel

Claus Lemmik t´┐Żello VII klass
´┐Żp. Ljudmilla Melnik, kontsertmeister Mari-Liis Jutta

Mairo Trump t´┐Żello II klass, sai II klassi ´┐Żpilaste seas I koha
´┐Żp. Ljudmilla Melnik, kontsertmeister Mae Trump

Piia Marie Leesme viiul IV klass
´┐Żp. Glaire Helilaid-Ruben, kontsertmeister Elina Seegel

Emily-Isabel Nava viiul IV klass
´┐Żp. Glaire Helilaid-Ruben, kontsertmeister Elina Seegel

Rahvusvaheline akordionistide konkurss Vilniuses

4.-7 aprillil 2013 Vilniuses toimunud rahvusvahelisel akordionistide konkursil sai
MEERI KRAAS oma vanusegrupis diplomi

Beebikool

Beebikool tegutseb Aruk´┐Żla Perekeskuses M´┐Żnnik´┐Żbi teisip´┐Żeviti 10.00-10.45
´┐Żpetaja Piret Sternhof

T´┐Ż´┐Żplaan

SEPTEMBER
03.09.12´┐Żppeaasta avaaktus Aruk´┐Żlas
04.09.12´┐Żppeaasta avaaktus Raasikul
26.09.12Akordioni eriala ´┐Żpilaste vana pala kontsert


OKTOOBER
01.10.12Rahvusvahelise Muusikap´┐Żeva kontsert J´┐Żri G´┐Żmnaasiumis
07.10.12´┐Żpetajate p´┐Żeva t´┐Żhistamine Raasikult
15.10.12Kitarri eriala ´┐Żpilaste kontsert
16.10.12´┐Żp. Glaire Helilaid ´┐ŻRubeni ´┐Żpilaste tehniline arvestus
17.10.12´┐Żpilaskontsert
18.10.12Akordioni eriala ´┐Żpilaste kontsert
18.10.12´┐Żpilaskontsert
20.-21.10.12HKO laager ja kontsert Keila MK-s


NOVEMBER
03.-04.11.12V´┐Żru ´┐Ż Aruk´┐Żla akordionistide orkestri harjutuslaager Aruk´┐Żlas
21.11.12Klaveri eriala ´┐Żpilaste heliredelite arvestus
28.11.12Akordioni eriala ´┐Żpilaste heliredelite arvestus
29.11.12Akordioni eriala ´┐Żpilaste heliredelite arvestus


DETSEMBER
02.12.12Kontsert Aruk´┐Żla Rahvamajas
08.12.12Koguperep´┐Że
10.12.12Kitarri eriala ´┐Żpilaste kontsert
12.-13.12.12Akordioni eriala ´┐Żpilaste arvestus
12.12.12Klaveri eriala ´┐Żpilaste kontsert
15.12.12Akordionistide j´┐Żuluhommik
16.12.12Muusikaringi ´┐Żpilaste j´┐Żulukontsert
16.12.12Keelpilli´┐Żpilaste kontsert
17.12.12Puhkpilli´┐Żpilaste kontsert
19.12.12´┐Żp. Glaire Helilaid-Rubeni ´┐Żpilaste kontsert
21.12.12´┐Żpetajate j´┐Żulupidu
J´┐Żuluvaheaeg 22. detsember 2012. - 6. jaanuar 2013


JAANUAR
12.01.13 HKO laager ja kontsert Saku Kultuurimaja (R. Piho m´┐Żlestuskontsert)
12.01.13 Aruk´┐Żla - V´┐Żru akordionistide orkestri harjutusp´┐Żev Aruk´┐Żlas
13.01.13 HNPO laager Sauel


VEEBRUAR
13.02.13 Puupuhkpilli ´┐Żpilaste konkurss Loksa MK
16.02.13 Vaskpuhkpilli´┐Żpilaste konkurss Tabasalu MK
20.02.13 Klaveri´┐Żpilaste ansamblikontsert (Aruk´┐Żla-Raasiku-Lagedi)
22.02.13 ´┐Żp. G. Gelilaid -Rubeni viiuli´┐Żpilaste tehniline arvestus
23.02.13 Aruk´┐Żla ´┐Ż V´┐Żru akordionistide orkestri harjutusp´┐Żev V´┐Żrus
27.02.13 ´┐Żpilaskontsert
28.02.13 ´┐Żpilaskontsert


M´┐ŻRTS
01.03.13 ´┐Żp. V.V´┐Żli viiuli´┐Żpilaste tehniline arvestus Raasikul
7.-8.03.13 Akordioni eriala ´┐Żpilaste arvestused
15.03.12 Loode-Eesti akordionistide festival Aruk´┐Żlas
15.03.13 Aruk´┐Żla ´┐Ż V´┐Żru akordionistide orkestri harjutusp´┐Żev ja kontsert Aruk´┐Żlas
Kevadvaheaeg 16. m´┐Żrts -24. m´┐Żrts 2013


APRILL
03.-07.04.13 Rahvusvaheline akordionistide konkurss Vilniuses
03.04.13 Klaveri´┐Żpilaste tehniline arvestus
10.04.13 Klaveri´┐Żpilaste tehniline arvestus
10.04 13 Raasiku viiuli´┐Żpilaste kontsert Raasiku P´┐Żhikoolis
12.04.13 Loode- Eesti viiuli´┐Żpilaste konkurss (noorem vanuser´┐Żhm) Kiili MK
17.04.13 Raasiku filiaali klaveri eriala ´┐Żpilaste kontsert
18.04.13 Loode- Eesti viiuli´┐Żpilaste konkurss (vanem vanuser´┐Żhm ja t´┐Żellod) Kuusalu MK
22.04.13 VII kl.eriala proovieksam ja Kehra KK ´┐Żpilaste kontsert
25.04.13 IV kl. solfed´┐Żo ´┐Żleminekueksam
26.04.13 J´┐Żel´┐Żhtme KK-Aruk´┐Żla HK kontsert Kostivere m´┐Żisas
27.04.13 Aruk´┐Żla ´┐Ż V´┐Żru akordionistide orkestri harjutusp´┐Żev ja kontsert V´┐Żrus
29.04.13 VII kl. solfedzo l´┐Żpueksam Aruk´┐Żlas


MAI
03.05.13I-II-III kl. akordioni eriala ´┐Żpilaste arvestus
04.05.13 Akordioni eriala VII kl. ´┐Żpilaste l´┐Żpueksam
05.-12.05.13 Akordionistide orkester V´┐Żikesed l´┐Ż´┐Żtsad konkursil Austrias
07.05.13 IV kl.solfed´┐Żo ´┐Żleminekueksam Aruk´┐Żlas ja Raasikul
08.05.13 Raasiku filiaali klaveri eriala ´┐Żpilaste tehniline arv.
10.05.13 VII kl. eriala l´┐Żpueksam Aruk´┐Żlas
15.05.13 IV kl. puhkpilli ja keelpilli eriala (H´┐Ż) ´┐Żleminekueksam
15.05.13 IV kl. eriala ´┐Żleminekueksam Raasikul, Kitarri´┐Żpilaste kontsert
16.05.13 T´┐Żello eriala ´┐Żpilaste kontsert, Klaveri eriala ´┐Żpilaste kontsert (´┐Żp. T. Lell)
17.05.13 Viiuli eriala ´┐Żpilaste kontsert (´┐Żp. K. H´┐Żlpus)
20.05.13 L´┐Żpetajate kontsert
22.05.13 IV kl. viiuli eriala ´┐Żleminekueksam, V kl. ´┐Żpilaste arvestus (´┐Żp. G. Helilaid-Ruben)
23.05.13 IV kl. klaveri eriala ´┐Żpilaste ´┐Żleminekueksam
23.05.13 V´┐Żikelaste muusikaringide kevadkontsert
24.05.13 Akordioni eriala V-VI kl. ´┐Żpilaste arvestus
25.05.13 L´┐Żpetajate l´┐Żpuaktus Aruk´┐Żlas
27.05.13 Kooliaasta l´┐Żpuaktus Raasikul
30.05.13 Kooliaasta l´┐Żpuaktus Aruk´┐Żlas

Suvevaheaeg 5. juuni - 31. august 2013
04.06.13 N´┐Żiteringi etendus
07.-09.06.13 XI V´┐Żru akordionimuusika p´┐Żevad


Hei-hei n´┐Żitem´┐Żnguhuvilised vanuses 7-16 aastat!

Ootame teid P´┐Ż´┐Żsulinnu - kooli n´┐Żiteringi. Koos k´┐Żime esmasp´┐Żeviti 17.15-18.45 Aruk´┐Żla lasteaia saalis Piia Otti juhendamisel. Tasu on 5 eurot kuus. Osalemissoovist anna teada aadressil piiaotti@gmail.com v´┐Żi telefonil 56670531

ETTEVALMISTUSKLASS ´┐Żp Piret Sternhof
Esmasp´┐Żev ja kolmap´┐Żev 13.45-14.30

SOLFED´┐ŻO
I klass ´┐Żp Piret Sternhof
Esmasp´┐Żev ja kolmap´┐Żev 14.30-15.15
II A klass ´┐Żp. Mae Trump
Esmasp´┐Żeval ja kolmap´┐Żeval kell 14.30-15.15
II B klass ´┐Żp. Mae Trump
Teisip´┐Żeval ja neljap´┐Żeval kell 14.30-15.15
II C klass ´┐Żp. Mae Trump
Teisip´┐Żeval ja neljap´┐Żeval kell 15.15-16.00
III A klass ´┐Żp. Mae Trump
Esmasp´┐Żeval ja kolmap´┐Żeval kell 15.15-16.00
III B klass ´┐Żp. Mae Trump
Teisip´┐Żeval ja neljap´┐Żeval kell 16.15-17.00
IV klass ´┐Żp. Mae Trump
Esmasp´┐Żeval ja kolmap´┐Żeval kell 16.15-17.00
V klass ´┐Żp. Mae Trump
Esmasp´┐Żeval ja kolmap´┐Żeval kell 17.00-17.45
VI klass ´┐Żp. Mae Trump
Esmasp´┐Żeval ja kolmap´┐Żeval kell 17.45-18.30
VII klass ´┐Żp. Mae Trump
Teisip´┐Żeval ja neljap´┐Żeval kell 17.00-17.45


MUUSIKALUGU ´┐Żp. Juhan Trump
REEDE
15.15-16.00IV klass
16.15-17.00V klass
17.00-17.45VI klass
17.45-18.30VII klass

Tunniplaanid Raasikul
TEISIP´┐ŻEV
12.30 ettevalmistuklass ´┐Żp.Piret Sternhof
13.15 I klass ´┐Żp. Piret Sternhof
14.00 II klass ´┐Żp. Age Imala
14.45 IV klass ´┐Żp. Age Imala
15.30 III klass ´┐Żp. Age Imala
16.15 V klass ´┐Żp. Age Imala
17.00 muusikalugu ´┐Żp. Age Imala
17.45 VI ja VII klass ´┐Żp. Age Imala
NELJAP´┐ŻEV
13.20 ettevalmistuklass ´┐Żp. Piret Sternhof
14.05 I klass ´┐Żp. Piret Sternhof
14.50 IV klass ´┐Żp. Age Imala
15.35 III klass ´┐Żp. Age Imala
16.20 II klass ´┐Żp. Age Imala
17.05 V klass ´┐Żp. Age Imala
18.00 VI ja VII klass ´┐Żp. Age Imala


Kooliaasta ava-aktused

Kooliaasta ava-aktus Aruk´┐Żla m´┐Żisas toimub
3. septembril kell 18:00

Kooliaasta ava-aktus Raasiku Rahvamajas toimub
4. septembril kell 18:00


L´┐ŻPUAKTUS RAASIKUL

L´┐Żpuaktus Raasikul toimub 28. mail kell 18.00


L´┐ŻPUAKTUS ARUK´┐ŻLAS

L´┐Żpuaktus Aruk´┐Żlas toimub 29. mail kell 18.00


VASTUV´┐ŻTUKATSED ARUK´┐ŻLAS

Vastuv´┐Żtukatsed Aruk´┐Żlas toimuvad 4. juunil 18.00-19.00


IV veerandi t´┐Ż´┐Żplaan (t´┐Żiendamisel)

APRILL
01.04.12Noor instrumentalist 2012 l´┐Żppkontsert Mustpeade Majas
02.01.12Nalja- ja filmimuusika kontsert
04.04.12Loode-Eesti piirkonlik puupuhkpilli´┐Żpilaste konkurss Kiilis
05.04.12Akordioni eriala ´┐Żpilaste tehniline arvestus
12.04.12VII klassi solfed´┐Żo kirjalik proovieksam
21.04.12Loode -Eesti piirkonlik vaskpuhkpilli´┐Żpilast konkurss Tabasalus
27.04-04.05.12HNSO osalemine rahvusvahelises s´┐Żmfooniaorkestrite programmis
26.04.12VII kl. solfed´┐Żo l´┐Żpueksam
28.-29.04.12Akordioni eriala ´┐Żpilaste laager Aruk´┐Żla m´┐Żisas

MAI
01.-04.05.12Harjumaa Noorte S´┐Żmfooniaorkester Peterburis
07.05.12L´┐Żpetajate kontsert Kehra Kunstidekoolis
08.05.12IV klassi solfed´┐Żo ´┐Żleminekueksam Raasiku filiaalis
08.05.12IV klassi solfed´┐Żo ´┐Żleminekueksam Aruk´┐Żlas
09.05.12I-II-III klassi akordioni eriala ´┐Żpilaste ´┐Żleminekukontsert
09.05.12Otskooli viiuli eriala l´┐Żpetajate kontsert
10.05.12IV klassi eriala ´┐Żleminekueksam Raasikul
12.05.12VII kl. eriala l´┐Żpueksam
14.05.12L´┐Żpetajate kontsert lastevanematele
16.05.12Viiuli ja t´┐Żello eriala ´┐Żpilaste kontsert-arvestus
17.05.12Puhkpilli eriala ´┐Żpilaste kontsert-arvestus
19.05.12L´┐Żpetajate l´┐Żpuaktus
20.05.12V´┐Żikelaste muusikaringide kevadkontsert
21.05.12Ettevalmistusklassi kevadpidu
22.05.12IV klassi viiuli eriala ´┐Żpilaste ´┐Żleminekueksam
23.05.12V-VI kl. akordioni eriala ´┐Żpilaste ´┐Żleminekukontsert
24.05.12Klaveri eriala ´┐Żpilaste kontsert
29.05.12Kooliaasta l´┐Żpuaktus Aruk´┐Żlas



Meie ´┐Żpilased vabariiklikul konkursil

Parim noor instrumentalist 2012
AKORDION
II vanuser´┐Żhm Meeri Kraas I koht
IV vanuser´┐Żhm Anti Ingel I koht

´┐Żp. Eve Vendt



Meie ´┐Żpilased Loode-Eesti piirkondlikel konkurssidel

Loode-Eesti keelpilli´┐Żpilaste piirkondlikul konkursil 18.02.1212 Sauel osalesid
Piia Marie Leesme (viiul)
Hanna Laura Leesme (viiul)
´┐Żp. Glaire Helilaid- Ruben


Loode - Eesti akordioni´┐Żpilaste piirkondlikul konkursil 25.02.2012 Viimsis osalesid
Liisa Helena Timmerman - diplom
Mariia Tiik
Kristiina P´┐Ż´┐Ż - III koht
Meeri Kraas - I koht
Timo Raukas - II koht
Sten Paul Sternhof
Aleksander Kesk´┐Żla- III koht
Anti Ingel - I koht
´┐Żp. Eve Vendt


Loode - Eesti puupuhkpilli´┐Żpilaste piirkondlikul konkursil 04.04.2012 Kiilis osales
Elizabeth Daniela Koitla ´┐Ż(fl´┐Ż´┐Żt) II koht
´┐Żp. Natalia Kostr´┐Żkina, kontsertmeister Leonald Kaidja

PALJU ´┐ŻNNE!




III veerandi t´┐Ż´┐Żplaan


JAANUAR
06.-07.01.12HNPO laager
08.01.12Harjumaa Noorte Rahvamuusikaorkestri loomine ja proovid Rahvakultuuri Arendus-ja Koolituskeskuses Tallinnas
15.01.12HKO laager

VEEBRUAR
05.02.12HNPO noorema koosseisu proov Sauel
09.02.12Kiili KK, Kehra KK ja Aruk´┐Żla HK ´┐Żpilaste kontsert
11.02.12HNPO Konkurss Tartus EST Nok 2012, noorem koosseis
11.02.12Fl´┐Ż´┐Żdilaup´┐Żevak EMTA-s
14.02.12Kontsert S´┐Żbrad ja laulud ´┐Ż Aruk´┐Żla P´┐Żhikoolis (Raasiku valla laululapsed ja Pilvel´┐Żhkujate band)
15.02.12Aruk´┐Żla ´┐Ż Raasiku - Kehra akordioni eriala ´┐Żpilaste konkursi eelvoor
18.02.12Viiuli eriala ´┐Żpilaste Loode´┐ŻEesti regiooni piirkondlik konkurss Saue MK
25.02.12Akordioni eriala ´┐Żpilaste Loode´┐ŻEesti regiooni konkurss Viimsi MK

M´┐ŻRTS
14.03.12Kontsert J´┐Żel´┐Żhtme Muusika- ja Kunstikoolis
15.03.12Veerandil´┐Żpu kontsert
17.03.12HNPO noorem koosseis, l´┐Żppkontsert Estonia Kontserdisaalis
18.03.12Akordioni eriala ´┐Żpilaste vabariikliku konkursi l´┐Żppvoor N´┐Żmme MK

19.-25. M´┐ŻRTS - VAHEAEG


II veerandi t´┐Ż´┐Żplaan


NOVEMBER
17.11.11´┐Żpilaskontsert
18.11.11Akordioni eriala ´┐Żpilaste kontsert
23.11.11Klaveriansamblite kontsert
29.-30.11.11Klaveri eriala ´┐Żpilaste heliredelite arvestus
24.11.11Akordioni eriala ´┐Żpilaste heliredelite arvestus

DETSEMBER
03.12.11Advendikontsert Aruk´┐Żla Rahvamajas
12.12.11Kitarri eriala ´┐Żpilaste kontsert
14.12.11Klaveri eriala ´┐Żpilaste kontsert
15.12.11Akordioni eriala ´┐Żpilaste arvestus
16.12.11Keelpilli eriala ´┐Żpilaste kontsert
17.12.11Akordionistide j´┐Żuluhommik
18.12.11V´┐Żikelate muusikaringide j´┐Żulupidu
18.12.11T´┐Żello eriala ´┐Żpilaste kontsert
18.12.11Puhkpilli eriala ´┐Żpilaste kontsert
18.12.11J´┐Żulupidu Raasikul
20.12.11´┐Żppen´┐Żukogu


Tunniplaanid Raasikul



SOLFED´┐ŻO ja MUUSIKALUGU
´┐Żp. Evelyn Song
ESMASP´┐ŻEV
12.45 - 13.30 VI kl.
13.30 - 14.15 II kl.
14.15 - 15.00 IV kl.
15.00 - 15.45 Muus.lugu (V- VI)
15.45 - 16.30 V kl.
TEISIP´┐ŻEV
12.30 - 13.15 Ettev.
13.15 - 14.00 I kl.
14.00 - 14.45 II kl.
14.45 - 15.30 III kl.
15.30 - 16.15 IV kl.
KOLMAP´┐ŻEV
12.30 - 13.15 Ettev.
13.15 - 14.00 I kl.
14.00 - 14.45 III kl.
14.45 - 15.30 V kl.
15.30 - 16.15 VI kl.


Tunniplaanid Aruk´┐Żlas



SOLFED´┐ŻO
´┐Żp. Mae Trump
ESMASP´┐ŻEV
13.45-14.30 I A kl.
14.30-15.15 II A kl.
15.15-16.00 III kl.
16.15-17.00 V A kl.
17.00-17.45 VI kl.
17.45-18.30 VII kl.
TEISIP´┐ŻEV
13.45-14.30 I B kl.
14.30-15.15 II B kl.
15.15-16.00 IV kl.
16.15-17.00 V B kl.
KOLMAP´┐ŻEV
13.45-14.30 I A kl.
14.30-15.15 II A kl.
15.15-16.00 III kl.
16.15-17.00 V A kl.
NELJAP´┐ŻEV
13.45-14.30 I B kl.
14.30-15.15 II B kl.
15.15-16.00 IV kl.
16.15-17.00 V B kl.
17.00-17.45 VI kl.
17.45-18.30 VII kl.

MUUSIKALUGU
´┐Żp. Juhan Trump
KOLMAP´┐ŻEV
15.15-16.00 V kl.
16.15-17.00 IV kl.
17.00-17.45 VI kl.
17.45-18.30 VII kl.

ETTEVALMISTUSKLASS
´┐Żp. Piret Sternhof

ESMASP´┐ŻEV 14.30-15.15
KOLMAP´┐ŻEV 14.30-15.15

V´┐ŻIKELASTE MUUSIKARINGID
´┐Żp. Piret Sternhof

ESMASP´┐ŻEV 15.45-17.15
KOLMAP´┐ŻEV 15.45-17.15

KUNSTIRING
´┐Żp. ´┐Żlo Udum´┐Że

KOLMAP´┐ŻEV 14.00-18.00
REEDE 14.00-18.00



Vastuv´┐Żtt


Vastuv´┐Żtukatsed ettevalmistusklassi toimuvad:

Aruk´┐Żlas: 29. augustil kell 18:00
Raasikul: 6. septembril kell 16:30


Avaaktus


´┐Żppeaasta avaaktus Aruk´┐Żlas 5. sept kell 18:00
´┐Żppeaasta avaaktus Raasikul 6. sept kell 18:00

IV veerandi t´┐Ż´┐Żplaan



Maikuu t´┐Ż´┐Żplaan

02.05.11 VII klassi solfed´┐Żo l´┐Żpueksam
07.05.11 VII klassi eriala l´┐Żpueksam
09.05.11 L´┐Żpetajate kontsert lastevanematele
10.05.11 IV klassi solfed´┐Żo ´┐Żleminekueksam
11.05.11 IV klassi akordioni eriala ´┐Żpilaste proovieksam
12.05.11 T´┐Żello eriala ´┐Żpilaste kontsert
12.05.11 Kitarri eriala ´┐Żpilaste kontsert
14.05.11 VII klassi l´┐Żpetajate l´┐Żpuaktus
18.05.11 IV klassi akordioni ja klaveri eriala ´┐Żpilaste ´┐Żleminekueksam
19.05.11 IV klassi ´┐Żpilaste eriala ´┐Żleminekueksam Raasikul
20.05.11 V´┐Żikelaste muusikaringide kevadkontsert
23.05.11 Ettevalmistusklassi ´┐Żpilaste kevadkontsert
24.05.11 Viiuli eriala ´┐Żpilaste kontsert
25.05.11 Klaveri ja akordioni eriala ´┐Żpilaste kontsert
25.05.11 Kooliaasta l´┐Żpuaktus Raasikul
26.05.11 Kooliaasta l´┐Żpuaktus Aruk´┐Żlas




Vabariiklik konkurss 2011



Vaskpuhkpilli´┐Żpilaste vabariiklikul konkursil saavutas metsasarve´┐Żpilane J´┐Żrnas R´┐Żhni III vanusegrupis II koha.
´┐Żpetaja Joel Ots, kontsertmeister Leonald Kaidja.

Puupuhkpilli´┐Żpilaste vabariiklikul konkursil saavutas fl´┐Ż´┐Żdi´┐Żpilane
Susanna Reti R´┐Żim I vanusegrupis I koha ja
Elizabeth Daniela Koitla II vanusegrupis II koha
´┐Żpetaja Natalia Kostr´┐Żkina, kontsertmeister Leonald Kaidja

´┐Żnnitleme.



Loode-Eesti regiooni muusikakoolide akordionim´┐Żngu p´┐Żev



Akordionim´┐Żngu p´┐Żev toimub p´┐Żhap´┐Żeval 3. aprillil Aruk´┐Żla m´┐Żisas.

Kell 13.00 osalejate kontsert
Kell 16.00 akordioniorkestri V´┐Żikesed l´┐Ż´┐Żtsad kontsert.



Raasiku filiaal 10 aastane



Raasiku filiaali 10. tegevusaastale p´┐Żhendatud kontsert toimub Raasiku Rahvamajas 18. m´┐Żrtsil kell 18:00.

Raasiku Rahvamaj
Tagasi
eenet.ee logo
made by busse